Rally Talsi Pirmais Starta Numurs Piešķirts Sīmam Plangi / Marekam Sarapū

2015-05-12 23:21:33


Šodien publicēti Latvijas rallija čempionāta (LRČ) ceturtā posma Rally Talsi dalībnieku starta numuri, kas kopumā piešķirti 78 ekipāžām. Ar pirmo numuru rallijā startēs LRČ2 grupas līderi igauņi Sīms Plangi / Mareks Sarapū, kuri savā ieskaites grupā uzvarējuši visos trijos līdz šim notikušajos čempionāta posmos. Otrais starta numurs piešķirts 2013. gada Čempionu Kausa ieguvējiem Dominikam Butvilam / Renatam Vaitkevičam, bet ar trešo starta numuru sacensībās piedalīsies 2014. gada Latvijas rallija čempioni N4 grupā Jānis Vorobjovs / Andris Mālnieks.

Rally Talsi startēs 78 ekipāžas, kas pārstāvēs astoņas valstis – Latviju, Lietuvu, Igauniju, Baltkrieviju, Krieviju, Lielbritāniju, Poliju un Somiju. Par Rally Talsi prestižo Čempionu kausu cīnīsies četras čempionu ekipāžas – bez jau pieminētā Vorobjova, uz ceļojošo kausu pretendē arī Kaspars Koitla / Andress Otss (4. starta numurs), Ramūns Čapkausks / Toms Šipkausks (#5) un Sergejs Vjazovičs / Jurijs Splošnojs (#23).

Pēc vairāku gadu pārtraukuma rallija dalībnieku lokā redzēsim Ivaru Vasaraudzi, kura stūrmanis 16. un 17. maijā paredzētajās sacensībās būs hokejists Oskars Bārtulis – ekipāža startēs ar 15. numuru. Ar 26. numuru rallijā piedalīsies Haralda Šlēgelmilha ekipāža, kuras automašīna šoreiz būs aplīmēta ar Latvijas simtgadei veltīta fonda 1836 logo – tādējādi popularizējot Latvijas apceļošanas kustību.

Rallijā plaši pārstāvēta būs priekšpiedziņas LRČ3 grupa, kurā pieteikumi saņemti no 29 ekipāžām. Augstākais starta numurs piešķirts igauņiem Karlam Martinam Volveram / Margusam Jeerandam (#17), kuriem konkurenci veidos latviešu ekipāža Ralfs Sirmacs / Artūrs Šimins (#18) un somi Jari Hutunens / Anti Linaketo (#19). Sāncensību vēl saistošāku padarīs fakts, ka katra no ekipāžām startēs ar dažādām automašīnām. Igauņi sacensībās piedalīsies ar Peugeot 208 R2, latvieši rallijā startēs ar Ford Fiesta R2, bet somi ar Citroën C2R2.Plašāka informācija par Rally Talsi: www.rallytalsi.lv.

Atgādinām, ka Rally Talsi šogad būs ceturtais Latvijas rallija čempionāta posms un norisināsies 16. un 17. maijā. Kā ziņots iepriekš, Rally Talsi šogad būs ar starptautisku nozīmi, jo Rally Talsi uzņems arī Lietuvas autorallija čempionāta, Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ Junioru čempionāta posmi. 16. maijā, aptuveni 2 stundas pirms rallija automašīnām ātrumposmos dosies arī vēsturiskās Youngtimer automašīnas, kas piedalīsies regularitātes sacensībās.


Rally Talsi nebūtu iespējams sarīkot bez mūsu sadarbības partneru atbalsta. Paldies rallija pilsētai - Talsiem, lieldraugam Latvijas Dzelzceļš, sponsoriem Neste Oil un Talce / SC Grupa, kā arī oficiālajam auto no Nissan Norde. Liels paldies rallija atbalstītājiem – Canon, Krauzers, Lakalme, Latauto.lv, Ramirent, Rudus un SweCon. Paldies mediju partneriem Delfi, Talsu Vēstis, Star FM, Top Gear Latvija, Go4Speed, Kurzemes Radio un Ātruma Cilts, par informatīvā atbalsta nodrošināšanu. Paldies arī rallija draugiem – Dardedze Hologrāfija, ecoRent, FN Serviss, Torley, kā arī Latvijas Automobiļu Federācijai.

Motors & Sports pasākumu kalendārs